Indeks  Rejestracja  Zaloguj  

Share | 

Inne Fandomy

Go down 
AutorWiadomość
Rosja

PisanieTemat: Inne Fandomy   Nie Sty 21, 2018 11:57 pm

Towarzysze i towarzyszki,

Czy jesteście również w innych fandomach? Czy skupiacie się raczej tylko i wyłącznie na APH? Ja oprócz tego spędzam dużo czasu ostatnio przy musicalach. Lubię również kreskówki, ale ostatnio to w sumie tylko czekam na czwarty sezon "Rick and Morty"...
Możecie również postować jakieś crossovery, bo to w sumie zawsze fajne jest. Nu.
Powrót do góry Go down
Austria

PisanieTemat: Re: Inne Fandomy   Wto Sty 23, 2018 9:01 pm

"Fandom", to za dużo powiedziane.
Bo chętnie pogadam o Karnevalu, czy Deadman Wonderland, ale ludzi z tego fandomu za bardzo nie widuję.
Poza tym czynnie udzielam się w Pokemon GO oraz Dragon Mania Legends. Ale to bardziej skupiska graczowe, niż fandomy.
Chociaż Pokemony... No, można stwierdzić, że w fandomie siedzę.
Powrót do góry Go down
nyo!Białoruś

PisanieTemat: Re: Inne Fandomy   Wto Sty 23, 2018 11:21 pm

Obecnie Hetalia jest moim pobocznym fandomem. Nadal lubię i mam masę postaci. Jednak ciężko już mi grać w to.
Jestem za to totalnie wkręcona w Marvela. Gram namiętnie na forach, powoli czytam komiksy, opracowuję nowe kanony, tworzę OC. Filmy Marvela też lubię, ale jednak komiksy to jest coś. Mam nawet kupione kilka komiksów.
Poza tym Pokemony. Forever and ever. Gram na laptopie w kilka serii, mam trochę postaci potworzonych. Oglądam kinówki. Ostatnia kupiłam sobie pluszaka.
No i mój najstarszy fanom, BL. Lub jak kto woli, yaoi. Ciągle kupuję mangi i lubię pisać pairingi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Inne Fandomy   

Powrót do góry Go down

Inne Fandomy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1