Indeks  Rejestracja  Zaloguj  

Share | 

საქართველო (tak, te dziwne znaczki to alfabet gruziński) ~~ TO SIĘ JESZCZE BUDUJE

Go down 
AutorWiadomość
Gruzja

PisanieTemat: საქართველო (tak, te dziwne znaczki to alfabet gruziński) ~~ TO SIĘ JESZCZE BUDUJE    Nie Lut 04, 2018 4:02 am

*zmienić kolor włosów na czarny i będzie w miarę*

Nazwa kraju: საქართველო, Sakartvelo, Gruzja
Imię: Tamar, opcjonalnie Tamara
Nazwisko: Gamsachurdia
Charakter: Tamar to taka trochę bliskowschodna Węgry. Jak wkurzysz, to przywali, a jak nie to poczęstuje winem. Nigdy nie myślała, że jest innej płci, ale jej zachowanie to inna historia. Gościnna, bardziej dla ludzi, niż krajów, ale ich też przyjmie z otwartymi ramionami. Raczej przyjacielska, ale jak czasem ma zły humor, to bój się, bo WW3 wywoła. Mściwa. Buntownicza. Jej duma, to temat na osobną rozprawkę, bo nie dość, że zdecydowanie za duże ego ma, to w dodatku bardzo łatwo urazić. Między innymi zdrabniając ją do "Tamcia". Albo komentując jej niepodległość. Lub nazwę kraju.
Wygląd: Niska, ale jak widać po zachowaniu nie przejmuje się tym. Wygląda raczej na słabą, ale nie lekceważ jej. Jej kondycja to złoto. Po góra łazi całe życie (z wyjątkiem tych chwil, gdy mieszkała w Moskwie, bo tam zbyt płasko dla niej). Ja na tamten region świata przystało, jest opalona. Przeważnie nie widzi sensu w wiązaniu swoich czarnych włosów, chyba, że w warkocze. Ale, że sama nie umie, a nie ma cierpliwości, żeby się nauczyć, to nie wiąże. Twarz ma trochę bardziej trójkątną, niż okrągłą. A oczy (nie wiem co mi odwaliło jak ją tworzyłam, ale chyba po 17 rysunkach nie zmienię) ma granatowe.
Relacje:

Państwo: Rosja
Relacja: Negatywna
Krótki opis: Nienawidzi go. Co najmniej. On się do niej przyczepił, a on go wyzywa. Chętnie by go udusiła, ale nie wolno, bo nici z NATO, więc póki co pluje na niego dla własnej satysfakcji. Kiedyś zastrzeli mu szefa. A potem jego. A potem wymaże z historii pewną osobę.

Państwo: Polska
Relacja: Pozytywna
Krótki opis: Lubi go, nawet bardzo. Jakiś czas temu uratował jej niepodległość*, zresztą wcześniej też go lubiła. Historia ich relacji sięga średniowiecza i wg niektórych to taka przyjaźń polsko-węgierska, ale mniej znana, bo nie mieliśmy nigdy wspólnej granicy (nie liczę czasu, gdy ktoś podlegał Rosji).**
Państwo:
Relacja: Pozytywna/Dość pozytywna/Neutralna/Dość negatywna/Negatywna/To skomplikowane
Krótki opis:

Zainteresowania: Góry, wino, jedzenie, plucie na Rosję
Miejsce zamieszkania: Tbilisi
Zwierzęta: Republiki autonomiczne się nie liczą, prawda?
Obiekt westchnień: Ma cztery (mały harem już mogłaby założyć) : Góry, wino i chaczapuri. A ten ostatni to ściśle tajne.
Ciekawostki:
- Lubi zabierać mniej wysportowane kraje w góry, żeby się z nich nabijać
- Kiedyś, jak będzie miała czast, to zdobędzie Koronę Ziemi
- Jest z siebie dumna, bo w mówiła całemu światu, że Stalin był Rosjaninem. Czasem też śmieje się z tego powodu z Roderichem

* Temat ściśle związany z wojną w 2008, jak ktoś chce wiedzieć więcej to niech zapyta, bo całą historię Gruzji wkuwam na pamięć i mogę walnąć kazanie na ten temat

** Na ten temat też chętnie kazanie walnę, tylko zapytaj
Powrót do góry Go down

საქართველო (tak, te dziwne znaczki to alfabet gruziński) ~~ TO SIĘ JESZCZE BUDUJE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1